parkikrajobrazowewarmiimazur.pl

Blog tematyczny z zakresu turystyki, sportu, zdrowia i lifestyle.

Lifestyle

Sekrety organizacji ceremonii ślubnej na wyjeździe

Sekrety organizacji ceremonii ślubnej na wyjeździe

Współcześni nowożeńcy coraz częściej odchodzą od tradycji i starają się zorganizować kreatywną ceremonię ślubną w wyjątkowej scenerii, decydując się na przykład na organizację wesela wyjazdowego. Tradycja organizowania tego typu wydarzeń pojawiła się w Stanach Zjednoczonych w XIX wieku, a obecnie jest już popularna w całej Europie. Jeśli również marzy Ci się ślub na wyjeździe lub chcesz zorganizować niezapomniane wydarzenie tego typu dla bliskiej osoby lub przyjaciela, wsłuchaj się w porady, które zgromadziliśmy w tym artykule.

Zalety ślubu na wyjeździe

Ślub na wyjeździe ma naprawdę mnóstwo atutów, z powodu których jest tak często wybierany przez pary, szczególnie te decydujące się na organizację ceremonii w ciepłą porę roku. Na liście podstawowych zalet znajdują się m. in.:

 • unikalna lokalizacja w pięknej scenerii i atmosferze;
 • kameralna atmosfera;
 • możliwość połączenia ślubu z wakacjami;
 • obniżenie poziomu stresu związanego z planowaniem;
 • przystępny koszt;
 • możliwość zrobienia wyjątkowych zdjęć ślubnych;
 • minimum banalnych rozwiązań.

Słodki stół na ślub zorganizowany na wyjeździe

Przemyślane podejście do organizacji słodkiego stołu na uroczystość ślubną jest jednym z kluczowych wyzwań, z którymi mierzy się para młoda, planując jeden z najważniejszych dni w swoim życiu. Najlepiej, jeśli słodki stół spełnia następujące wymagania:

 • wykorzystane słodycze i ich zdobienia odnoszą się do lokalizacji ślubu;
 • na stole znajdują się nie tylko klasyczne i nowoczesne, ale i lokalne przysmaki;
 • słodycze są łatwe w transporcie, nie zepsują się ani podczas podróży, jak i pozostawania na świeżym powietrzu;
 • personalizowane zdobienia;
 • elegancka prezentacja deserów i wyrafinowany wygląd stołu;
 • różnorodność elementów candy baru (dobrze jest pamiętać o słodyczach bezglutenowych, wegańskich lub bez cukru, aby zaspokoić różne dietetyczne potrzeby gości).

Gdzie można zainspirować się ciekawymi pomysłami na organizację słodkiego stołu na uroczystość ślubną na wyjeździe, a nawet zamówić torty i słodycze wykonane według Waszych kreatywnych pomysłów? Takim wspaniałym miejscem jest Tortownia na Bema, jedna z najsłynniejszych wrocławskich cukierni.

TOP 5 rozwiązań na doskonały ślub na wyjeździe 

Planując ślub na wyjeździe, przede wszystkim powinno się zadbać o wybór właściwej lokalizacji wydarzenia, decydując się na odpowiednie miejsce z jak największym wyprzedzeniem.

Następnie skup się na planowaniu i organizacji. Żeby całe wydarzenie przebiegło na wysokim poziomie, skorzystaj z usług profesjonalnego organizatora ślubów, który ma doświadczenie w planowaniu ślubów na wyjeździe. Taki specjalista pomoże w załatwieniu wszelkich formalności, dobieraniu dostawców i całej logistyce, co jest kluczowe, gdy ślub jest organizowany w nieznanym miejscu.

Kolejny krok to zaproszenie gości z wyprzedzeniem, aby mogli zaplanować podróż i zarezerwować noclegi. Rozważ także utworzenie ślubnej strony internetowej, na której będą mogły znaleźć się wszystkie potrzebne informacje.

Następnie dostosuj program ceremonii i przyjęcia do swoich preferencji. Na tym etapie kluczową rolę będzie pełnił wybór muzyki, dekoracji, menu i innych elementów, które sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy i niezapomniany.

Jeśli planujesz ślub na świeżym powietrzu, upewnij się, że masz plan awaryjny na wypadek złej pogody. Doskonałą opcją będzie dostępność alternatywnej, zadaszonej lokalizacji lub namiotów, które ochronią przed deszczem albo intensywnym słońcem.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij