parkikrajobrazowewarmiimazur.pl

Blog tematyczny z zakresu turystyki, sportu, zdrowia i lifestyle.

Turystyka

Polowanie na okazje, czyli jak znaleźć tanie loty?

Polowanie na okazje, czyli jak znaleźć tanie loty?

Marzy ci się wycieczka do Grecji, Hiszpanii bądź na Islandię, ale ceny lotów mają o jedną cyfrę za wiele? Po zastosowaniu się do tych trików podróże nie będą wyjątkiem od codzienności, a jej częścią! Zapraszamy w takim razie na szybkie szkolenie z zakresu szukania tanich lotów!

Uprzedzamy – sukces gwarantowany.

W tym artykule:

1. Skorzystaj z wyszukiwarek lotów 

2. Social media skarbnicą wiedzy z zakresu tanich lotów 

3. Lojalny, stały klient 

Skorzystaj w wyszukiwarek lotów 

Lotniska obsługują wielu przewoźników, a ci proponują różne oferty! Jak wybrać najkorzystniejszą? Nie musi być to pracochłonny proces podczas, którego jesteś zmuszony sprawdzać każdego osobno tym samym tracąc wszelkie chęci na wyjazd. Istnieje wiele platform, dzięki którym znajdziesz wszystkie oferty w jednym miejscu. Wystarczy, że wpiszesz wybraną destynacje oraz datę, kiedy ma odbyć się twój urlop, a resztę, czyli całą „brudną robotę” wykonają one za ciebie. Mowa tutaj o takich stronach jak np. Skyscanner, Kayak, eSky, Momondo czy Google Flights i Expedia. 

Pamiętaj jednak, że przydatność tychże platform kończy się na wyszukaniu lotów! Późniejszy krok, czyli sama rezerwacja najkorzystniejsza jest już bezpośrednio o przewoźnika! Dlaczego? Ponieważ wyżej wymienione platformy też muszą na czymś zarabiać! Pobierają od ciebie prowizje, której chcąc trochę zaoszczędzić możesz uniknąć! 

Social media skarbnicą wiedzy z zakresu tanich lotów!

Obecnie żyjemy w społeczeństwie, które w zdecydowanej części uzależnione jest od telefonów i innych urządzeń elektronicznych. Jako użytkownik jednak możesz wiele na tym zyskać! Poświęcając czas na research na temat tanich lotów warto zerknąć na różne media społecznościowe. Idealnym przykładem jest tutaj platforma TikTok, której banalny interfejs pomoże ci znaleźć interesujące cię informacje w ekspresowym tempie. Wpisując krótką frazę możesz znaleźć miliony materiałów, których forma jest przyjazna dla naszego przebodźcowanego mózgu. Jest to kompendium wiedzy, które w łatwy i szybki sposób przekaże ci mnóstwo porad i trików na interesujący cię temat. Ogromnym plusem jest to, że przykłady te oparte są zazwyczaj na doświadczeniach prawdziwych ludzi co dodaje im wiele punktów do wiarygodności.

Lojalny, stały klient – zdobądź zniżki na loty!

Brzmi zagadkowo, ale jeżeli jesteś osobą, która często podróżuje ta rada może być dla ciebie kluczowa! Zapisując się do programów lojalnościowych danej linii lotniczej stajesz się niesamowicie cennym klientem, który bardzo często zostaje nagradzany. Możesz w ten sposób zdobywać punkty i bonusy za każdy lot, które można wykorzystać w przyszłych podróżach! 

Korzystając z tych wskazówek i uważnie śledząc ruchy linii lotniczych możesz stać się ekspertem w tanim podróżowaniu. Pamiętaj, że piękne chwile warto dzielić z ludźmi, dlatego gdy już znajdziesz super okazje, może warto pomyśleć o wspólnej podróży z przyjaciółmi, a nawet rodziną! Zbadajcie zakątki świata razem i dzielcie się naszymi wskazówkami z innymi!

Udostępnij