Kościół p.w. św. Antoniego Padewskiego w Próchniku. Fot. Zygmunt Gawron Kościół p.w. św. Antoniego Padewskiego w Próchniku. Fot. Zygmunt Gawron
Okolice Próchnika. Fot. Zygmunt Gawron Okolice Próchnika. Fot. Zygmunt Gawron
Piaszczysta plaża nad Zalewem Wiślanym w okolicach Kadyn. Fot. Zygmunt Gawron Piaszczysta plaża nad Zalewem Wiślanym w okolicach Kadyn. Fot. Zygmunt Gawron
Tolkmicko. Fot. Zygmunt Gawron Tolkmicko. Fot. Zygmunt Gawron
Zalew Wiślany o zachodzie słońca. Fot. Zygmunt Gawron Zalew Wiślany o zachodzie słońca. Fot. Zygmunt Gawron

   

Znajdź nas na Facebooku i pobierz aplikację

  

 

KONKURSY

Internetowy konkurs pod hasłem „Odkrywamy Krainę Buka” - poznaj przyrodę, historię i kulturę obszaru Wysoczyzny Elbląskiej!  Szanowni Państwo, 

dokładnie tydzień temu, 6 kwietnia 2021 roku, zakończył się dziesięcioetapowy internetowy konkurs pod nazwą „Odkrywamy Krainę Buka”. Spływające do nas odpowiedzi na kolejne zestawy pytań pokazały, że Wysoczyzna Elbląska nie jest dla Was „terra incognita”. Mile nas to zaskoczyło tym bardziej, że staraliśmy się nie ułatwiać zadania uczestnikom konkursu. Mamy nadzieję, że zachęciliśmy Państwa do dalszego poznawania tej pięknej krainy.

Gratulujemy zwycięzcom i serdecznie dziękujemy za udział.

TUTAJ publikujemy zestawienie wyników konkursu, zawierające zarówno wynik końcowy, jak i punktację za odpowiedzi na poszczególne zestawy pytań. 

Niestety ze względu na pandemię Covid-19 nie było możliwe zorganizowanie spotkania jednocześnie ze wszystkimi uczestnikami konkursu „Odkrywamy Krainę Buka”. W ostatnią sobotę, 10 kwietnia, gościliśmy Państwa indywidualnie w siedzibie Parku mogąc w ten sposób złożyć Wam gratulacje oraz wręczyć nagrody, wyróżnienia i dyplomy. 

Poniżej prezentujemy kilka fotograficznych migawek z tych spotkań.

Tych spośród Państwa, którzy nie mogli zjawić się u nas 10 kwietnia informujemy, że będą mogli odebrać zdobyte nagrody i wyróżnienia w innym terminie w godzinach pracy biura Parku (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 15:30), po uprzednim kontakcie telefonicznym z organizatorami pod numerem telefonu 556114590. Czekamy na Was!

Spełniając prośbę części uczestników konkursu internetowego „Odkrywamy Krainę Buka” publikujemy W TYM MIEJSCU zestawienie poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania konkursowe.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Mazurski Park Krajobrazowy
Mazurski
Park Krajobrazowy
Park Krajobrazowy Pojezierza Iławskiego
Park Krajobrazowy
Pojezierza Iławskiego
Park Krajobrazowy Wzgórz dylewskich
Park Krajobrazowy
Wzgórz dylewskich
Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej
Park Krajobrazowy
Puszczy Rominckiej
Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej
Park Krajobrazowy
Wysoczyzny Elbląskiej
Welski Park Krajobrazowy
Welski
Park Krajobrazowy
Brodnicki Park Krajobrazowy
Brodnicki
Park Krajobrazowy
Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy
Górznieńsko-Lidzbarski
Park Krajobrazowy
| do góry wersja dla słabowidzących wersja graficzna wydrukuj stronę