Gąsienica niedźwiedziówki kai (fot. A. Abramowski) Gąsienica niedźwiedziówki kai (fot. A. Abramowski)

Witamy Państwa

Poznaj lepiej nasz region:

  

Zachęcamy do odwiedzin Parkowego 

 

 

 

 

 

  

powrót

Zakończenie pierwszej edycji programu Junior Ranger

Wraz z zakończeniem roku szkolnego podsumowaliśmy I edycję programu Junior Ranger. W piątek (6.06.2015 r.) podczas spotkania z uczestnikami i rodzicami, wręczyliśmy nagrody dla najbardziej aktywnych osób oraz wyróżnienia dla pozostałych. Do najbardziej zaangażowanych uczestników należeli: Kinga NowińskaFranciszek Kosman oraz Mariusz Kłosowski, wszyscy to uczniowie Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Lidzbarku. Otrzymali oni nagrody w postaci teleskopu, tabletu i lornetki. Pozostali uczestnicy nie zostali pominięci, a ich praca i zapał zostały wyróżnione upominkami.

Tego samego dnia został również rozstrzygnięty konkurs „Przyrodnicza linia Welskiego Parku Krajobrazowego”, wręczono nagrody i dyplomy tym, którzy podjęli wyzwanie uczestnictwa w długoterminowej konkurencji. Klasyfikacja konkursowa przedstawiła się następująco: I miejsce zdobyła Izabela Wiśniewska (nagrodą był tablet), II miejsce zajął Maksymilian Zawacki, a na III uplasowała się Nikola Stenkel (otrzymali oni nagrody książkowe).

Ostatnie spotkanie z dziećmi i rodzicami zostało zakończone ogniskiem i grą w piłkę. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywność i pracowitość na zajęciach oraz rodzicom za współudział. Rozpoczynamy ewaluację projektu i przygotowania do kolejnej edycji, z nowym programem zaczniemy już we wrześniu. Informacja o naborze będzie ogłaszana podczas wizyt w szkołach oraz na naszej stronie internetowej.

Do zobaczenia po wakacjach!


Mazurski Park Krajobrazowy
Mazurski
Park Krajobrazowy
Park Krajobrazowy Pojezierza Iławskiego
Park Krajobrazowy
Pojezierza Iławskiego
Park Krajobrazowy Wzgórz Dylewskich
Park Krajobrazowy
Wzgórz Dylewskich
Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej
Park Krajobrazowy
Puszczy Rominckiej
Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej
Park Krajobrazowy
Wysoczyzny Elbląskiej
Welski Park Krajobrazowy
Welski
Park Krajobrazowy
Brodnicki Park Krajobrazowy
Brodnicki
Park Krajobrazowy
Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy
Górznieńsko-Lidzbarski
Park Krajobrazowy
| do góry wersja dla słabowidzących wersja graficzna wydrukuj stronę